Kadra przedszkola

 • Doświadczeni pedagodzy

  czuwający nad dobrym rozwojem Twojego dziecka
  • Ciocia Milena
   Nauczyciel w grupie Tygrysków

   Ciocia Milena

   Nauczyciel w grupie Tygrysków

   Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego w grupie „Tygryski”.  Ukończyłam studia licencjackie na Collegium Da Vinci w Poznaniu, specjalność: Edukacja elementarna. Na tej samej uczelni uzyskałam również tytuł magistra, kierunek: Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Ukończyłam kurs językowy z języka niemieckiego i angielskiego. Wzięłam udział w warsztatach dotyczących pozytywnej dyscypliny w przedszkolu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki pracy w przedszkolu oraz w szkole podstawowej. Już od najmłodszych lat pragnęłam pracować z dziećmi. Uwielbiam w nich to, że są pełne energii i szczere, a ich uśmiech potrafi zrekompensować nawet najtrudniejszy dzień. W swojej pracy kieruję się słowami Marii Montessori: „Postawa nauczyciela musi zawsze wynikać z miłości”. Moje zainteresowania oraz hobby pozwalają  mi spojrzeć na każdą trudność z szerszej perspektywy. Jestem otwarta na ludzi, uwielbiam słuchać i rozmawiać z nimi. Uważam, że każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wierzę, również że komunikacja oraz współpraca jest kluczem do sukcesu.

  • Ciocia Elwira
   Nauczyciel w grupie Tygrysków

   Ciocia Elwira

   Nauczyciel w grupie Tygrysków

   Jestem absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku logopedia. Od zawsze, swoją karierę zawodową łączyłam z pracą z dziećmi.
   To właśnie dzieci pokazują nam w jaki sposób czerpać jak najwięcej z każdego dnia oraz uczą, jak cieszyć się z małych rzeczy. Praca z najmłodszymi pozwala mi kreatywnie myśleć i szukać nowych, zaskakujących rozwiązań. Myślę, że praca z grupą „Tygrysków” sprawi, że jeszcze bardziej rozwinę skrzydła 🙂

 • Zapisy już trwają!