fbpx

Rekrutacja 2022

 • Jeżeli jako rodzice poważnie myślicie o edukacji i rozwoju swoich dzieci, powinniście się zainteresować udziałem w dniu otwartym w Przedszkolu Stumilowy Las.

  Zatem serdecznie wszystkich zapraszamy w dniu 23 marca 2019r. w godzinach 10-12 do naszego Przedszkola mieszczącego się przy ul. Marcelińskiej 96C/220.

  Przede wszystkim podczas dni otwartych przyszłe przedszkolaki oraz rodzice zobaczycie,  jak wygląda miejsce, w którym Wasze dziecko będzie spędzać większą część dnia. Macie okazję porozmawiać z osobami, które będą pomagały rozwinąć się Waszym dzieciom i będą je wychowywały. Na dzieci czeka wówczas moc atrakcji, a rodzice mają okazję do obejrzenia całego przedszkola i zapoznania się z pełną ofertą zajęć i atrakcji.

  Podczas dni otwartych możecie zobaczyć kim są osoby w przedszkolu, czy panuje miła atmosfera oraz zobaczycie przykładowe zajęcia.

  Takie spotkanie ułatwi Państwu podjąć decyzję o zapisie dziecka do placówki a jednocześnie jest ono jedną z form adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych.

 • Oczywiście zapraszamy również do przejrzenia naszej strony internetowej: www.Stumilowy-Las.pl
  oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/StumilowyLasPrzedszkole/

  W celu potwierdzenia udziału w dniach otwartych prosimy o wysłanie swoich danych kontaktowych:

  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny oraz email w celu przedstawienia oferty na Przedszkole lub Żłobek Stumilowy Las. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty prowadzące Przedszkole i Żłobek Stumilowy Las oraz podmioty z nią powiązane, będące administratorami danych osobowych, w celu realizacji w/w usług.

  Przedszkole i Żłobek Stumilowy Las oraz podmioty z nią powiązane, będące administratorami danych osobowych informują, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c i f RODO, a ponadto usługobiorcy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.