fbpx

Zaczarowane miejsce

ul. Milczańska 5

Zaczarowane miejsce jak sama nazwa wskazuje jest niezwykłe!

W zgiełku miasta stworzyliśmy placówkę, gdzie Twoje dziecko codziennie czekają niezwykłe przygody!

Gdzie nas znajdziecie?

Stumilowy Las – Zaczarowane miejsce mieści się na Poznańskim Nowym Mieście, przy ulicy Milczańskiej 5
przynależąc do nowoczesnego osiedla Malta de Soleil gdzie miasto spotyka się z przyrodą w otoczeniu przepięknego akwenu wodnego poznańskiej Malty.

W budynku znajdują się 3 komfortowe sale przedszkolne, każda o powierzchni 55 m2, zaprojektowane tak aby swobodnie mogły się w nich bawić i uczyć dzieci z podziałem na różne grupy wiekowe.

Jedna sala żłobkowa, w której docelowo swoje bezpieczne miejsce będzie miało 16 maluszków.

Przestronna i komfortowa szatnia, kuchnia, biuro oraz toalety.

Jak wygląda nasze Przedszkole?

  • Całość aranżacji została dostosowana pod maluchy, aby od początku zgodnie z ideą Planu Daltońskiego uczyły się samodzielności i poczucia sprawstwa, budując w sobie przeświadczenie zdolnego, odważnego i mądrego dziecka.
  • Duża i komfortowa łazienka zaprojektowana została w taki sposób, aby maluchy w bezpiecznych okolicznościach mogły swobodnie z niej korzystać
  • Przestronna szatnia, gdzie każde z dzieci posiada swoją szafkę, by wszystkie przyniesione przez nich skarby mogły tam na nie zaczekać
  • Kuchnia, gdzie we współpracy z cateringiem przygotowujemy dla maluchów niezwykłe pyszności, ale też miejsce do którego wstęp mają dzieci, bo przecież jedzenie to nie tylko gotowe danie, a cały proces jego tworzenia.

Jak wygląda nasz żłobek?

  • Duża sala przeznaczona tylko dla najmniejszych, gdzie w przyjaznej atmosferze wraz z ciociami będą poznawać uroki otaczającego ich świata, uczyć się pierwszych kolorów czy słów
  • Osobna łazienka przynależna tylko do żłobka, w pełni przystosowana by zadbać o najwyższe standardy higieny
  • Wydzielone szafki w sali na wszystkie niezbędne rzeczy maluszków
  • Leżaczki przypisane do każdego maluszka, na których mogą odpocząć po całym dniu baraszkowania.

Zapisy już trwają!

Zapraszamy do niepublicznych placówek Stumilowy Las, które cieszą się wysokim zadowoleniem rodziców, gwarantują rzetelną opiekę, rozwój oraz wspaniałą zabawę dla dzieci.