Kadra żłobka

 • Doświadczeni pedagodzy

  czuwający nad dobrym rozwojem Twojego dziecka
  • Ciocia Ewelina
   Opiekun w grupie Puchatków

   Ciocia Ewelina

   Opiekun w grupie Puchatków

   Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem osoba z reguły optymistycznie nastawiona do życia do pracy staram się podchodzić zawsze z uśmiechem. Z dziećmi pracuje od ok. 6 lat (Z małą przerwą macieżyńską 😉 ) bardzo lubię pracę z dziećmi, patrząc na ich postępy ze świadomością, że część ich sukcesów jest osiągnięta z moja pomocą.

  • Ciocia Ania
   Opiekun w grupie Maleństw

   Ciocia Ania

   Opiekun w grupie Maleństw

   Ukończyłam studia I stopnia na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku Pedagogika specjalizacja pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studia II stopnia na kierunku Pedagogika specjalizacja pedagogika społeczna. Ukończyłam również kurs na wychowawcę kolonijnego.

   Przed zatrudnieniem w żłobku pracowałam w charakterze opiekunki a następnie miałam to szczęście, że zostałam matką dwójki cudownych dzieci. Doświadczenie z własnymi dziećmi jak i praca z podopiecznymi pozwoliła mi zdobyć wiedze praktyczną i ułatwia zrozumieć potrzeby najmłodszych.

   Jestem osobą pogodną i uśmiechnięta. Staram się by czas, który spędzam z dziećmi był czasem pełnym zabawy, koloru i radości.

   Maleństwa wiedzą, że zawsze mogą liczyć na moją pomoc, bliskość w momentach smutku oraz wsparcie.

   Wiem, że warto włożyć dużo trudu w prace a postępy w rozwoju te szybkie, duże jak i te malutkie będą dla mnie najlepszą i najcenniejszą zapłatą.

 • Zapisy już trwają!

 • Aktualności

  Przedszkole
  • Poznawanie zmysłów
   Obserwowanie, wąchanie, smakowanie, słuchanie… Pięć zmysłów mam i wszystkie znam Oko widzi, patrzy w koło Czy jest smutno, czy wesoło [...]
  • Zajęcia sensoplastyczne
   Sensoplastyka w Przedszkolu i Żłobku W Przedszkolu Stumilowy Las dzieci rozpoczęły cykl nowych zajęć sensoplastycznych. Będą one już na stałe [...]
  • Gość z Afryki
   Geografia w Przedszkolu Dziś dzieci z Przedszkola Stumilowy Las za sprawą bardzo ciekawego gościa odbyły podróż do Afryki 😊 🌍 Pan Odunlami [...]